Мета зустрічей – живе спілкування, обмін думками з приводу виховання та навчання дітей, робота над власними проблемами, які зазвичай сидять в голові або в ногах сучасної людини), пошук відповідей на життєві запитання.

Розклад занять:

1. Жива музика як налаштування на зустріч. Звучить на початку або в кінці зустрічі. Співи, ритми, гра на простих інструментах. Вчимося чути себе та інших)

2. Ботмерівська гімнастика. Дозволяє «розправитися» після трудового дня, утримувати рівновагу та баланс, бути в своєму фізичному тілі тут і зараз.

3. Евритмія. Через рухи проживаємо життєві ситуації. Наприклад, спрямованість людини вперед і велика швидкість її пересування по життю стали явними під час соціальних вправ. І відбулося розуміння, що можна і далі «бігти» по життю, втративши своїх однодумців. І врешті-решт лишитися самому) А можна зупинитися і почати цінувати те, що маєш)))

4. Живопис. Приклад із наших занять: людина мала бажання завагітніти. Через живопис вдалося прожити деякі страхи, комплекси. І в одне із занять на папері прийшов образ немовляти) А згодом і вагітність, а ще пізніше – й саме немовлятко)

5. Робота з текстом. Світ дає багато інтелектуального, абстрактного і, зазвичай, працююча людина ввечері повертається додому з «шапкою» на голові.
- Як зняти цю шапку проблем, невирішених питань, страхів за своє майбутнє і своєї родини?
- Як знайти баланс і спокій?
- Як навчитися працювати так, щоб не втомлюватися?
- Як допомогти своєму фізичному тілу не хворіти?
Питання… а відповіді кожен учасник знаходить для себе на заняттях.

6. Рефлексія. Сбір плодів зустрічі. Завдяки спільній роботі групи приходять життєві питання і знаходяться відповіді на питання, що виникли із самого життя. Це і питання виховання дітей, питання відносин в парі, опрацювання власних непрожитих дитячих ситуацій – образ, травм, комплексів…

Група працює щотижня в просторі Київської вальдорфської школи-комплекс «Ключі до майбутнього».
Понеділок і середа з 16.00 до 19.00.
Радіємо новим учасникам й тим, хто «відійшов від справ», але прагне повернутися до навчання.
Ласкаво запрошуємо.

Поділіться цим матеріалом в соціальних мережах:

© 2021. Київська вальдорфська школа-комплекс "Ключі до майбутнього"