Кожного року, за чотири тижня до Космічного Різдва, в нашому просторі ми створюємо красиве свято, пов’язане з формою спіралі – «Шлях до Різдва».

Проходячи спіраль, ми проходимо свій шлях від особистісного до індивідуального, плавлячи у своїй душі все, що заважає нам бути справжніми Людьми.

Найтемніша пора року дозволяє кожному з нас пробудити власне, внутрішнє, душевне світло.
Чотири тижня напередодні Різдва – це виховання і укріплення в собі чотирьох чеснот Людини, що відомі людству як Платонові чесноти (від імені давньогрецького філософа Платона).

Отже, перший тиждень – це справедливість. Людська душа має розвинути в собі внутрішнє сприйняття справедливих космічних сил, що є в природі і в самій людині.

Чесноти другого тижня – помірність та розважливість. Ми маємо прийти до рівноваги і подолати власний егоїзм.

В третій тиждень напрацьовуємо здатність постійно «бути в дусі», не втрачати себе, переживати власну свободу. Чеснота - мужність.

І останній тиждень – це мудрість. Бути мудрим у своїх думках і вчинках, бути відповідальним не лише за себе, а й за світ, в якому ми живемо.

А після цього – Містерія Різдва – народження нашого власного «внутрішнього немовляти» – нашого Духу, нашої здатності бути справжніми Людьми.

Поділіться цим матеріалом в соціальних мережах:

© 2022. Київська вальдорфська школа-комплекс "Ключі до майбутнього"